Похоронили заживо в одном гробу с "мертвецом"

Тема в разделе "Толкование снов", создана пользователем virgofortis, 30 май 2024.

  1. Я девушка, на момент сна мне было 20 лет, я училась на 3 курсе медицинского университета.
    Весной 2021 года приснился сон следующего содержания. В нём присутствовал антураж старого немого чёрно-белого кино. Я одновременно наблюдаю за происходящими действиями от третьего лица и сама же в них участвую.
    Первые кадры: в поле стоит толпа мужчин средних и старше лет в военных мундирах. Посередине стоит гроб. Рядом роют могилу. В гробу живой лежу я (во сне я молодой или средних лет мужчина) в роли измученного (я был очень тощий) пленённого солдата вражеских войск.
    Следующие кадры: на носилках несут труп и забрасывают ко мне в гроб. Я в ужасе истошно кричу (но звуков во сне абсолютно никаких не было), максимально стараюсь отдалиться от покойного, пытаюсь слиться со стенкой гроба в районе позвоночника, лишь бы не касаться подкинутого мертвеца, хотя размеры гроба этого не позволяют. Помню, что испытывала физическую боль в этот момент.
    Далее, его бледное и спокойное лицо было показано во сне отдельным кадром на весь "экран". И тут уголки губ моего соседа начинают приподниматься, он заливается смехом, как и все присутствующие, кроме меня. Становится понятно, что надо мной решили напоследок поиздеваться и так подшутить. Затем меня уже в одиночку хоронят заживо.
    В момент пробуждения на глазах были слёзы.
     
  2. Ваш сон має досить насичений символічний зміст і може викликати різні емоції через свою інтенсивність. Давайте спробуємо розглянути можливі тлумачення окремих елементів вашого сновидіння.

    1. Це може символізувати ваше відчуття вразливості або відсутності контролю у певній ситуації в реальній житті. Можливо, ви відчуваєте себе залежним від інших або потребуєте захисту.

    2. Страх і безсилля : Ваші емоції уві сні, такі як страх і відчуття безсилля, можуть відображати реальні внутрішні турботи або стреси, з якими ви стикаєтесь. Можливо, є ситуація в житті, де ви відчуваєтеся безпомічною чи неможливою.

    3. Це може вказувати на ваші переживання щодо образи чи неправедності, які ви могли відчувати в реальній житті . Можливо, ви відчуваєте, що вас несправедливо критикують чи використовують.

    4. Це свідчить про те, що сон сильно вразив вас емоційно . Такі сні часто викликають сильні реакції через свою інтенсивність і можуть відображати сильні внутрішні конфлікти чи переживання.
    Загалом, ваш сон може свідчити про внутрішні турботи, страхи або відчуття беззахисності, з якими ви, можливо, стикаєтеся в житті. Це може бути пов'язане з особистісним зростанням, взаємовідносинами чи життєвими обставинами. Якщо цей сон триває часто або сильно впливає на ваше емоційне положення, то може бути корисним звернутися до психолога для подальшого розгляду та тлумачення.
     
Загрузка...