Пудра а красной коробке в подарок

Тема в разделе "Толкование снов", создана пользователем Елена прекрасная, 7 май 2024.

  1. Приснилось что я на презентации какой то книги и автор книги проводит лотерею по пригласительным билетам, я выигрываю пудру, но какая то женщина забирает ее себе, хотя она ничего не выиграла. Я очень расстроена, но устроители лотереи видя что она забрала мой приз, говорят ей отдать мне его, пудра была в белой коробке, но она не отдаёт и просто уходит. Тогда мне дают на выбор три коробки с пудрой и я выбираю красную, пудра в ней темно коричневого цвета с перламутром, но я очень радуюсь
     
  2. Добрый день! Вообще тема пудры и презентации книги, а потом и кражи навевает на мысли о чем-то сокрытом и придуманном, надуманном... Может захочется что-то в жизни приукрасить, но не получится сначала, кто-то вам не даст это сделать, показать что-то с чисто презентабельной (презентация) стороны, но потом вам все-таки удастся это сделать... при чем второй раз вы даже перестараетесь в "сокрытии" - цвет стал более пестрым и даже появился перламутр... В то же время сон просто может намекать на ваш талант в сфере ну если не вранья, но чего-то искусственного, либо искусства - макияж, писательство, разговорный жанр, актерство... либо что вам предстоит использовать эти навыки или таланты
     
  3. Ваш сон містить кілька ключових символів, кожен із яких може нести певне значення. Ось кілька можливих тлумачень:

    1. Презентація книги : Це може символізувати нові знання, ідеї чи початок нового проекту у вашій житті. Книга може представляти щось важливе чи значуще для вас.

    2. Лотерея : Лотерея часто асоціюється з успіхом та випадковістю. Виграш у лотереї може означати, що ви відчуваєте, що заслуговуєте на нагороду чи визнання за свої зусилля.

    3. Пудра : Пудра може символізувати щось, що допомагає вам виглядати краще чи відчувати себе впевненіше. Це може бути метафорою для чогось, що підвищує вашу самооцінку або покращує вашу життя.

    4. Жінка, яка забирає ваш приз Це може представляти ситуацію в реальній житті, де ви відчуваєте, що вас обділили або несправедливо відібрали те, що належить вам. Це може бути відображенням вашого розчарування чи почуття несправедливості.

    5. Організатори лотереї : Люди, які втручаються і намагаються виправити ситуацію, можуть символізувати підтримку з боку інших людей або власне почуття справедливості.

    6. Вибір червоної коробки з пудрою : Червоний колір часто асоціюється із пристрастю, енергією та силою. Вибір червоної коробки може означати, що ви обираєте щось, що наповнює вас енергією та впевненістю. Темно-коричневий колір з перламутром може символізувати щось земне, стабільне та цінне.
     
Загрузка...